Tajno društvo OFC

Episode Summary

Pilot 1.0.

Episode Notes

Že sedaj so nas obiskali vsi trije dobri možje: Miklavž, Dedek Mraz in Božiček. Prinesli so nam odlična darila - novo opremo! Hvala podkast Sultan za nasvet

Vsebina je tokrat razstrena, imamo pa novo opremo!

Na hitro smo predebatirali tekmo z Domžalami , ocenili jesenski del sezone.

Olimpija je prvak jesenskega dela sezone!

Olimpija bi lahko postala študijska smer na Univerzi v Ljubljani!

Sedaj naj bi novi lastnik bili res tik pred vrati. Seveda ni manjkal tudi klasični rant nad prenosi Aba lige.

Olimpija ima novega sponzorja in nove ure! Ne ni naprodaj v klubski trgovini, ampak samo v trgovinah največjega trgovca z belo tehniko.

Po novem smo še na Facebooku, že od prej pa na Twitterju in Instagramu! Stara zasedanja TD OFC najdete v vaši najljubši podkast aplikaciji in na Simplecast domovanju. Veseli bomo dobrih ocen v aplikacijah, zlasti tisti jabolčni, še bolj pa če boste vest o obstoju podkasta posredovali še komu, ki bi ga ta kanil zanimati. Hvala, ker nas poslušate!

1. Teletekst